Leden 2014

Vítěz až na druhém místě

24. ledna 2014 v 23:23 | Marky
To jsem zase jednou takhle běžela závod....závod, před kterým jsem výjimečně nebyla nervózní. Nevěřila jsem si, ale věřila jsem, že do toho dám jako vždy vše, co ve mně je. A stalo se. Možná proto nevyčítám té jedné, která mě už podruhé v cílové rovince předběhla, nic. Vždyť osobnost vítězí. A ona je milá a ještě se mi omluvila, že se za mnou celý závodd veze a pak mě dá. Beru to. Beru, když je někdo lepší. Pokud je to fajn člověk. A trenér ,,Musíš se víc naštvat na startu, být netolerantní!" Ano, můj věčný problém, neumím být dost hajzl. Ale pochopila jsem, že a´t už budu v životě čímkoli, chci lidem pomáhat. I kdyby to znamenalo, že to nebude úplně výhodné. Pochopila jsem, že tohle se ve mně nezměnilo už pár let, tak proč by mělo.
Taky jsem moc přející na to, abych se na někoho za něco naštvala a vydrželo mi to déle než hodinu. Neexistuje, pokud to nejsou rodiče :DD
Dále jsem pochopila, že nejde o to být nejlepší, ale to nejlepší ze sebe vydat. A zůstat sama sebou. A hlavně, užít si to. Což se povedlo :) Tak proč se zbytečně zabývat myšlenkou ,,nejsem dost dobrá", když je tam i myšlenka ,,udělám vše pro to být lepší" ? :)
Jedno vím po dnešku jistě. Nidky se nechci změnit v někoho kdo ubližuje nebo se přetvařuje a tím ubližuje jen pro osobní prospěch. To radši nebudu vítěz :)