Září 2012

Prostě pocit

25. září 2012 v 20:28 | Marky
Je tomu tak asi týden. Týden, co mi začalo být víc slabo, prostě jsem trochu nemocná. Ale o to nejde. Je tomu týden, co mám prostě pocit, že jsem mimo. Cítím se každý večer jakobych měla odletět. Jako každý ten večer okolo mého třetího roku, kdy jsme každoročně létali na Ibizu, ve dvě v noci. A ten večer před odletem byl nejhezčí.....takové vědomí, že se za 4 hodiny probudíte a všechno bude jiné než obvykle. Že všichni budou spát, možná až na babičku, která se s vámi rozloučí a n taxikáře, který vás dopraví na letiště.
Strašně jsem se vždycky těšila, přestože jsem jako malé dítě zrovna nevylétla z postele rychlostí blesku. xD Obléknete se, narazíte si batůžek a nadšeně čekáte....a čekáte. A když jste jako já, která od mala miluje noc, tak to máte s radostí. x) Na letišti je to krásný v noci. ♥ Pak vezmete do ruky plyšáka, sednete si na okraj skla jednoho z oken a koukáte na letadla a hádáte, jakým asi poletíte. V letadle jste z toho celí mimo, v ruce lentilky a plyšák nejlépe taky jednu, aby ho nebolely uši. x´D ♥
A ten pocit se asi nedá moc popsat....je to prostě pocit, že se budete loučit, že zažijete něco nevšedního. Každý večer mi tak je, nevím proč. Už počtvrté jsem se i v ty dvě ráno vzbudila. Dneska se mě mamka náhodou zeptala ,,Ty někam jdeš?" a nevím ani proč, ale zarazilo mě to. Jak tady tak sedím a koukám na zářící Měsíc, je mi jako před odletem a zároveň o Vánocích. Všechno mě dojímá, nad vším přemýšlím jako naposledy, hezky, moje víra je větší, mám pocit, že mě ON slyší a na něco čekám.

Nevíte někdo na co....? ♥♥♥

Změna je život

14. září 2012 v 20:23 | Marky
A někdy člvoěk potřebuje pár zásadních změn, aby byl happy. ♥
Nečekala jsem, že mi s tím někdo pomůže, potřebovala jsem jen trochu času to udělat sama. Dneska jsem v pohodě. ♥ :) Je to neuvěřitelný...x)
Ovšem další změna je, že tenhle blog mě nebaví, deník mě nebaví jen tak. A tak jsem založila sprotovní deník tady a tam budu odteď psát. Neříkám, že tady končím, nikdy neříkej nikdy. :) ♥

Nemám co říct, jsem free. ♥♥

Jako vždy

4. září 2012 v 17:21 | Marky
Tak to bylo ehm. :D
První hodina bižule, nová profesorka, hned nám rozdala kopie učebnice (ze který budem dělat až do sexty) a zkoušela nás z textu. Do příště nastudovat, takhle každá hodina. :P Ale je fajn. :)
Další fyzika, to bylo s třídní, takže jsme řešili potřebné. Ufff.
Zato češtinář....je boží, ale je hrozně skeptickej. xD Asi půl hodiny mluvil o maturitách, o přípravě na ni, což mi teda náladu jaksi nezvedlo. Ovšem praktiky známkování má asi lepší než předchozí profesorka. :) Ano, za vším hledej pozitivní!
Tělocvik...ou jé. To bylo boží!! Máme nejvíc crazy profesorku, škoda že jen půl roku. Válely jsme se po zemi (sice u rozcvičky, takže schválně) smíchy. :D Akorát je to fanatik do volejbalu. :P No snad nás ho konečně naučí. :)
Fránina první hodina opruz, jak jinak. Dál ájina s bejvalou třídní, psycho, hned nám dala papíry, do zejtra máme napsat esej. Další hodina frániny, megaopruz. :D
Tak to bylo vážení prvních sedm hodin učení. xD
Na úřadě mě poslali do háje, takže nemám ani občanku, ani Opencard, to se mi chtělo brečet chvíli. :P Ale já jsem blbá, ne oni.
Doma jsem se zatím neráčila zastavit. Vyžehlíno mám, upečíno taky, mamka je strašně happy, tak dobrý. Jdu se učit a pak zdrhám.

Fuuuuu.....už zase to vypadá jako celej rok a a to je vážení druhej den školy. Už zase usínám v autobuse. xD ♥♥ Páááá :D