Bude budoucnost?

24. května 2011 v 18:24 | Marky |  Články
Budoucnost. Nikdy nevíte....
Budoucnost napovídá, že něco BUDE. A hned se nabízí první otázka. Bude něco? Bude ještě něco? Jak můžete vědět, že něco bude? Jakkoli se to zdá samozřejmé, nikdy nemůžete říct s naprostou jistotou, že to bude. Protože osud si nevybírá. Na to se hodí jedna věta...
La sforza del destino (síla osudu)
Zhruba před rokem jsem ji viděla vytetovanou na ruce jednoho týpka, když jsem jela autobusem do Šestky. x)

Jsou věci, které chceme, aby byly. Aby neskončily, pokud možno nikdy. Nikdy.....zvláštní slovo. Ale já se ho nebojím v jednom ohledu použít. :´) ♥ (,,Díky"´:´) ♥...)
O víkendu jsem u rybníka přemýšlela. Budu tady za deset let? Čím budu? Kdo budu? Budu mít stejné přátele a lidi okolo sebe? Bude tam ten rybník vůbec? Co bude za pět vteřin?
A pak, za pět vteřin, se mi ve vzdálenosti asi deseti centimetrů (seděla jsem na schodech těsně u vody) prohnal nebo spíš proplul před očima půlmetrový had. Nevím, který to byl, ale evidentně uměl plavat. A já si řekla.........bude tady ten had ještě někdy?

Jsou věci, kterých se bojíme. Chceme znát pravdu? Opravdu tožíme znát budoucnost? Někdy je lepší nevědět. Ale já osobně si myslím, že tato věta platí jen tady. Jinak je vždycky lepší vědět. Budoucnosti se bojíme, těšíme se na ni, očekáváme ji...ale ať už děláme cokoli z toho, budoucnosti se nevyhneme, pokud tu budeme. Zamotané, že? :) x´) Někdy....tedy velmi často...si nejsem jistá sama sebou. Co budu dělat za pár chvil, zítra? Nikdy nevím, jestli to, že se teď směju znamená, že se budu smát za dvě minuty. Kdo ví, odpoví. Co se stane?

A tak se ptám: BUDE BUDOUCNOST....???
Ptám se, protože na toto téma teď čtu povinnou četbu - scifi. A nutí mě to přemýšlet o typických otázkách života.

Nejsem si jistá budoucností, ale jsem si jistá jak bych chtěla, aby vypadala budoucnost. Tak, aby, až se přehoupne do minulosti, abych jí nikdy nelitovala. Budu (ha, zase to slovo) se o to snažit. To je můj cíl.
Každý den se mě mamka ptá, čím budu. A já nevím. Vím, že má na mysli povolání...ale já nevím ani čím budu ani KÝM budu. To zodpoví budoucnost.
Nevím, co se stane teď.....nebo za půl hodiny, ale vím, co teď udělám. Pro změnu a velký úspěch půjdu běhat. x´) ♥ :´)

Využijte budoucnost pro splnění plánů a snů z minulosti a přítomnosti. Nemáte na to věčnost......infinity
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama