Červen 2010

Diplom 14

21. června 2010 v 15:43 | Marky007
A po dlouhé době tu máme další diplom.....:)


Od: ostarstable.blog.cz

Wherever you go, whatever you do.....

16. června 2010 v 20:00 | Marky007
Po dlouhé době se zase hlásím - žiju. (zatím)

Nehodlám své hluboce emocionální trable řešit na internetu, proto jen stručně. Je mi nehorázně nepopsatelně.............smutno, cítím naději, bojím se, mrzí mě..........
   Ale přes všechna trable, která teď nastávají.......mě moji přátelé zachovávají v tomto stavu, tedy stavu doposud živém. Za to jim jse m nesmírně vděčná.
    T. za to, že je mou ochotnou rádkyní a ještě ji neunudily k smrti moje příhody ať šťastné či nešťastné......a že je tak skvělá chápavá kamarádka. Naučila mě, že nezáleží na délce trvání přátelství, ale na hloubce přátelství. S přáním si to s ní vyříkám osobně. :)
    Z. děkuji v podstatě za to samé, s výjimkou, že mě ve štychu nenechala celých 7 let a kdykoli, když přijdu s jakkoli špatnou náladou do školy, její zásluhou odtamtud vycházím o něco šťastnější. Občas ji asi štvu svými náladami....a za to se jí moc omlouvám. A.......protože zítra odjíždí a neuvidím jí asi dříve než v září........chtěla bych jí vzkázat, ať je šťastná a famózně si užije bombastický prázdniny. :) (taky si to s tebou ještě vyřídim)
    Š. za jeho, pro mě nepochopitelné názory a nálady. Ale už dříve jsem zjistila, že je osvědčený ,,psycholog". Například dnes......seděla jsem zamyšlená sama v lavici a on si ke mně přisedl, řekl pár urážek na můj účet (vtipných a dobře myšlených) a už to bylo s mou posmutnělou náladou ,,v háji".
    P. a A. za jejich věčně, opravdu věčně dobrou náladu. A to i v případě, že já se na ně mračím, oni se na mě (nebo možná mně) smějí, až mě rozesmějí. Za jejich podporu z řad ,,mužských" xD.
Za pomoc i za to, že se A. nenaštve, když mu po sté volám o radu na fyzikální pokus. :)
    N. také děkuji....přestože mě dnes opravdu mrzelo, že i přes můj prosík, ať jednu sms neodesílá...odeslala. Ano, trochu mě to naštvalo, nebudu to teď díky tomu mít úplně jednoduché....., ale kamarádkou pořád zůstává. Přeci jen mě taky přišla navštívit a morálně podpořit do nemocnice a zlepšit mou náladu.
    A druhé N. za takovou spoustu času, kterou onvestlovala do psaní a kopírování sešitů pro mě  a za úkoly. Za každodenní oslňující úsměv, který hřeje. Za vše.

Všem těmto neskonale ochotným a pro mě velmi důležitým lidem moc děkuji. Děkuji vám za vše. Za naději. Za víru, že mám pro co žít. Za hromadnou nebo individuální podpru, když mi bylo v nemocnici nejhůř. Za dávku štěstí, který mi každý z nich poskytl. Za důvod k úsměvu...........Nevím už za co všechno ještě, ale určitě jsem na spoustu věcí zapomněla.

A mám k vám, kteří cítíte potřebu mi pomoct, prosbu. Nechte mě, vyřešit si to s L. Tohle musím zvládnout sama, je to moje věc. A děkuji, že jsem se vám mohla svěřit a pocítila tak úlevu.


                                                     Lidi, děkuju :)

Nová láska

5. června 2010 v 19:59 | Marky007 |  Články
Zaprvé na vysvětlenou - ten název:
- neznamená to, že jsem se zamilovala do jiného kluka, než je ten současný.
- znamená to pouze mojí stále zvětšující se úchylku na písničky
Oblíbila jsem si totiž právě teď skupinu One republic.
Ne, že bych ji předtím neznala, ale teď jsem jí doslova posedlá. xD Od té doby, co mě moje nej kámoška upozornila na ,,jednu písničku, kterou asi znám" , a to konkrétně tuto:

A jelikož mi to nedalo, pátrala jsem po dalších hudebních výplodech této bezvadné skupiny. (mé subjektivní hodnocení) :) A našla jsem další skvělé písničky, doporučuji zvlášť tyto:
- (Say) All I Need
- Secrets
- Dreaming Out Loud
- All The Right Moves
- Apologize

To je, milí příznivci mého blogu, z hudební oblasti vše. Zítra, doufám, tu ovšem přistane další děsivý výtvor, vycházející z hloubi mé duše, která je nesmírně vděčná zejména 5ti osobám.......
....obrňte se proto dávkou trpělivosti a shovívavosti
                                                              Jdu se dívat na Deník Bridget Jonesové - super film! :D :)